Hana Uherková

Salon Ines

 

hanauherkova

Vyučila jsem se na SOU a SOŠ potravinářská a služeb Charbulova. Zde jsem se naučila základy stříhání, barvení a melírování. Dostala spoustu užitečných profesních rad, které se i nadále musely a musí prohlubovat. V roce 2003 jsem s vyznamenáním složila závěrečnou zkoušku.
V roce 2004 jsem otevřela svůj první salón v malé vesničce za Brnem v Pasohlávkách. Zde jsem poprvé okusila práci na čisto bez odborného dohledu svých učitelů. Jako každá práce, mi i tato dala spoustu cenných zkušeností do mého dalšího profesního růstu. Tento salón byl otevřený do roku 2008, kdy jsem dostala pracovní nabídku do známého salónu v Brně, do salónu Winci.
Díky této příležitosti jsem se dostala do úplně jiné sféry této profese. Začala jsem pracovat s vlasovou kosmetikou Redken, které jsem věrná dodnes.
Díky této značce jsem podstoupila mnoho odborných stáží a školení jak v oblasti produktů značky Redken, tak v oblasti střihů, barev a stylingu. Od roku 2008 jsem pravidelně proškolovaná pro tuto značku na produkty a poslední módní trendy.

Jak se říká, vše jednou končí, proto jsem se v roce 2010 rozhodla z tohoto salónu odejít a zkusit štěstí v malém salónu Ines, kde jsem začala pracovat „sama na sebe“. I přes počáteční obavy štěstí stálo na mé straně a já dnes můžu klientům nabídnout osobitý a individuální přístup k práci a vyjít vstříc všem požadavkům klienta.
V roce 2012 jsem stála po boku mému kolegovi, který otevřel své vlasové studio a zde ve vzájemné souhře pracujeme dodnes.

Mým krédem je to, aby klient či klientka byli vždy spokojeni a odcházeli s úsměvem na tváři. Vždy se snažím najít nejvhodnější variantu pro jejich střih a barvu