Hana Uherková

Salon Ines

VITAMINO COLOR

ImagesL´Oréal série expert, antioxidační péče pro barvené a citlivé vlasy. Vyživuje vlasové vlákno a chrání barvu všech typů vlasů. Pro vlasy normální až silné, lehce až středně citlivé. Vlasy jsou jemnější, pružnější a lesklejší. Barva je krásnější a zářivější. Vitamino color přípravky jsou složeny z technologie Incell (zóna B: kutikula) + Hydro-Resist. Incell zvyšuje odolnost vlasového vlákna. Hydro-resist vytváří na povrchu vlasu neviditelný film, který odráží vodu. Vitamino color je určeno pro barvené vlasy. Vitamino color šampon, maska, péče a mléko jemně odstraňuje nečistoty, vyživuje a dlouhodobě chrání barvené vlasy. Při každodenním používání přípravků vitamino color je barva vlasů dlouhodobě chráněna. Voní po malinách.

VOLUME EXPAND

VOLUMEL´Oréal série expert volume expand péče pro dodání objemu jemným vlasům. První péče dodávájící objem jemným vlasům s technologií Mineral CA. Posiluje vlasové vlákno, nezatěžuje ho a dodává vlasům lehkost a vzdušnost pro optimální objem. Přípravky volume expand jsou složeny z MINERAL CA: obohaceno o deriváty kalcia, které vytvářejí kontaktní můstky mezi vlasovými vlákny, a tak udržují dokonalý dlouhodobý objem. Řada volume expand je určena pro jemné vlasy. Voní po citrusu. Při každodenním použití masky, šamponu , pěny a péče budou vlasy načechrané a na dotyk pevnější a hustší. 

LUMINO CONTRAS

Th Loreal Lumino Contrast Cat 130x130ĽOréal Série Expert Lumino Contrast, řada pro lesk melírovaných vlasů. Péče pro melírované vlasy na obnovu hladiny lipidů bez zbytečného zatěžování vlasů. Textura mikroemulze obohacena o živiny, ochranný UV filtr, deriváty vitaminu E a magnesium. Díky každodennímu používání šamponu, masky a séra lumino contrast jsou melírované pramínky vyživené, zářivě lesklé, kontrastní efekt melírů je zvýrazněn. Vlasy jsou vzdušné, hebké na dotek a oslnivě lesklé. 

ABSOLUT REPAIR

Absolut Repair[2]L´Oréal série expert absolut repair, řada pro regeneraci, ochranu, lesk a energii vlasů. Produkty absolut repair uhlazují vlasové šupiny, obnovují a chrání oslabené, velmi poškozené a lámavé vlasy. Absolut repair důkladně obnovuje oslabené vlasy. Vytvořen pro ochranu vlasového vlákna. Vlas opět nabývá na síle a je oživen. V absolut repair produktech jsou obsaženy ceramidy, které posilují vlákno a chrání před UV. Voní svěže po citrónech. Shine Blond šampony, masky, powerdose repair B, mléka, renew C zajišťují při každodenním používání ochranu a dodávají vlasu lesk a energii. 

FORCE VECTOR

Force Vector Serie Expert LorealL´Oréal Série Expert Force Vector, péče proti lámání suchých a křehkých vlasů. Péče vyvinutá speciálně pro křehké a lámavé vlasy. Force Vector posiluje vlasy a zpevňuje vlasová vlákna. Exkluzivní směs aminokyselin a vitamínů jsou vlasy chráněny a vyživovány. Obsahuje Glycocell (Incell a extrakt gelée Royale). Posiluje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna a propůjčuje vlasům novou sílu! Vlasy zůstávají pevné, vláčné a vitální. Při každodenním používání šamponu, masky, péče a kondicionéru jsou vlasy pevné a kvalitní.

SILVER

SILVERL´Oréal série expert silver šampon oživuje lesku a vitality bílých (šedivých) a odbarvených vlasů. Šedivé a bílé vlasy jsou jemné a hladké. Barva vlasů září čistotou a leskem. Silver šampon obsahuje Gloss Protect Systém, který působí na šedivé vlasy trojím způsobem. Neutralizuje žlutý nádech keratinu (složka proti žloutnutí). Zjemňuje vlasové vlákno (Kationický polymér, silikonový derivát). Doplňuje ztracené proteiny (aminokyseliny, derivát obilného proteinu). Voní po dřevě a větru moře. Při každodenním používání šamponu silver jsou bílé (šedé) vlasy oživené a lesklé. 

SHINE BLONDE

Th Loreal Shine Blonde Cat 130x130L´Oréal série expert shine blonde profesionální péče pro obnovu a lesk vlasů. Technologie CERAFLASH: rozjasňující složky, ceramidy pro obnovu vlasového vlákna, citronové extrakty a speciální složky pro ochranu před negativními účinky tvrdé vody. Ideální využití šamponu a péče následuje po odbarvení a melírování. Díky každodennímu používání, jsou vlasy lesklé a zářivé. Vlasy jsou na dotek jemné a hebké.

LISS ULTIME

Lor20L´Oréal liss ultime, péče pro uhlazení suchých a nepoddajných vlasů. Navrací vlasům jemnost, kontrolu a vyživuje vlas do hloubky. Vlasy jsou vyživeny, jemné, snadno upravitelné a s krásným leskem. Technologie OIL INCELL Kombinace molekuly INCELL a vyživujících olejů (olivový a arganový), které vlasy zjemní, hloubkově vyživí a navrací sílu a snadněji se upravují. Liss ultime šampony, masky, oleje, séra, noční péče a mléka jsou zejména pro vlasy suché a nepoddajné. Liss ultime produkty voní po ovoci a po květinách.